سنگ مصنوعی چیست - 4.3 out of 5 based on 4 votes

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

سنگ مصنوعی از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی و مواد افزاینده دیگر به دست می آید.این سنگ ها وزن سبک تری دارند در نتیجه نصب آنها سریع تر صورت می گیرد.سنگ های مصنوعی از ترکیب سیمان رس و خاک های سبک وزن ساخته می شوند و و رنگ دانه های اکسیدآهن رنگ مورد نظر را به آن ها می دهد.سپس ترکیبی که از این راه بدست می آید را در قالب ریخته و مدل های مختلف شکل می گیرد. از نظر قیمت سنگ های مصنوعی به مراتب ارزان تر از سنگ های طبیعی هستند زیرا کارهایی که برای استخراج سنگ طبیعی و رساندن آن به بازار باید انجام پذیرد برای سنگ های مصنوعی لازم نیست انجام شود همچنین وزن و ضخامت سنگ های مصنوعی سه برابر کمتر از سنگ های طبیعی است علاوه براین مقاومت ساختاری آن ها در فنداسیون خاص توانایی تحمل بارهای زیاد را به آنها می دهد.

گفتنی است سنگ مصنوعی در واحد مترمربعی برای قطعات تخت به فروش می دهد. شایان ذکراست که رنگ سنگ های مصنوعی در گذر زمان ازبین نمی رود چرا که رنگ این سنگ ها بخشی از ساختار سنگ شده و زمانی که سنگ در حال قالب گیری بوده ثابت شده است.

تجربیات کاری نشان داده است که تغییر قابل مشاهده ای در رنگ این سنگ ها حتی پس از گذر زمان های طولانی و تحت شرایط آب و هوایی مختلف مثل تغییرات فصلی و بدی آب و هوا ایجاد نشده است. علاوه براین به تنوع طرح ها و رنگ ها توجه ویژه ای شده است.

سایه ها و ضد سایه ها به طور خاصی ترکیب شده اند که بر این اساس پس از استفاده از آن سنگ مصنوعی با سنگ طبیعی تفاوتی نخواهد داشت سنگمصنوعی کارا سنگ از محصولات جدید کاراسازه ماندگار است که با استفاده از تکنولوژی نانو به دست می آیدکه ویژگی های خاصی به آن بخشیده است.سنگ های مصنوعی کاراسنگ از ترکیب مجدد سنگ دانه های طبیعی با مواد پلیمری و با استفاده از تکنولوژی نانو به دست می آید و از خصوصیات کیفی آن می توان به مقاومت فشاری خمشی و سایشی زیاد و ساختار مقاوم آن در مقابل سیکل های گرمایی و سرمایی ثبات رنگ درمقابل تابش نورآفتاب وزن کمتر از سنگ طبیعی و تنوع طرح و رنگ اشاره کرد و سنگ های مصنوعی در مدت زمان کوتاهی جایگزین مناسبی برای سنگ های طبیعی می شود.

 قیمت سنگ مصنوعیبرای مشاهده انواع قالب های سنگ مصنوعی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید 

 

 

 قالب سنگ مصنوعی     قالب سنگ مصنوعی     قالب سنگ مصنوعی     سنگ پلیمری    

 

 

قالب سنگ مصنوعی          قالب سنگ پلیمری

آمار بازدید

دفتر مرکزی و کارخانه :

اصفهان -شهرک صنعتی محمود آباد


مدیرعامل شرکت مهندس علی بیگی:

09134101292

09367820400


لینک تلگرام:

https://telegram.me/sangmasnui

   

        سنگ مصنوعی در اینستاگرام

 

وکیل در اصفهان طراحی سایت اصفهان وکیل اصفهان زیورآلات خرما