قالب جدول و دور باغچه

Artificial Stone   قوالب حجر اصطناعي   سنگ مصنوعی


 قالب جدول

قالب سنگ مصنوعی جدول و دورباغچه: ترکیبی از زیبایی طبیعت و مقاومت تکنولوژیک

 معرفی جدول و دورباغچه
ساختمان ها و فضاهای باغی اغلب با استفاده از مصالح ساختمانی سنتی ساخته می‌شوند. اما با پیشرفت های صورت گرفته در صنایع سنگ، امکان استفاده از قالب سنگ مصنوعی جدول و دورباغچه فراهم شده است.

 کاربرد قالب جدول و دورباغچه
این قالب‌ها عمدتاً برای ساخت کف فضای باز، دیوارهای حصار، پله‌ها، حاشیه باغچه ها و استخرها بکار می‌رود. همچنین می‌توان از آن‌ها در پوشش دیوارها و خانه‌ها نیز استفاده کرد.

 مزیت‌های استفاده از قالب جدول و دورباغچه
این قالب‌ها با مقاومت بالا در برابر عوامل آب و هوایی، فشار و ضربه، نقش مهمی در افزایش دوام و طول عمر ساختمان و محوطه باغچه دارند. همچنین با قابلیت نگهداری و تمیز کردن آسان، استفاده از آن‌ها بعنوان گزینه‌ای پایدار و کارآمد برای باغبانی و معماری منظر در نظر گرفته می‌شود.

ساخت جدول و دورباغچه
این قالب‌ها با ترکیب سیمان، شن و ماسه ساخته می‌شوند. برخی قالب‌ها با افزودن رنگ‌های معدنی، طرح‌هایی شبیه به سنگ طبیعی ایجاد می‌کنند.

قالب سنگ مصنوعی، راه تازه‌ای برای طراحی فضای باز
قالب‌های سنگ مصنوعی جدول و دورباغچه راهکاری هوشمندانه برای ایجاد فضای باز زیبا و به دوام همراه ارائه می‌کنند. با ارائه طرح‌های متنوع، رنگ‌ها و سبک‌های مختلف، این قالب‌ها کیفیت زندگی را با اضافه کردن الگوهای جذاب و طبیعی به فضای باز ارتقا می‌دهند.

قالب ویبره جدول

 

 طراحی و تولید انواع قالب جدول بتنی ،قالب های ویبره نشکن و فوق مقاوم ،قالب جدول سیمانی، قالب جدول ویبره ،ساخت قالب جدول بتنی

جهت خرید قالب جدول و  قالب سنگ جدول  با کیفیت، تماس بگیرید 09134101292

 قالب ویبره جدول

 

قالب جدول-قالب جدول بتنی-قالب ویبره جدول- قالب جدول ویبره ای-قالب جدول بتنی-فروش قالب جدول-قیمت قالب جدول ویبره ای-قالب جدول شهرداری- قیمت قالب جدول شهری-قالب جدول شهری

سنگ تراورتن ارزان سنگ نما