سنگ مصنوعی سمنت پلاست ماشین آلات و خط تولید سنگ آنتیک به همراه انتقال تکنولوژی های نوین ساختمانی خط تولید سنگ مصنوعی آنتیک موزائیک نانو سمنت پلاست، میکسر میز ویبره سنگ ،رزین سنگ مصنوعی  قالب سنگ مصنوعی،افزودنی بتن چسب کاشی فرمول آموزش سنگ مصنوعی سمنت پلاست سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست ،خط تولید سنگ مصنوعی آنتیک موزائیک نانو سمنت پلاست،ماشین آلات تجهیزات،آموزش فرمول قالب رزین تولیدی قالب سمنت پلاست:ارائه خط تولید ماشین آلات تجهیزات سنگ مصنوعی صنعتی آنتیک نانو سمنت پلاست،میکسر میز ویبره ساخت تولید سنگ آنتیک موزائیک کفپوش سنگ پله جدول،رزین قالب سنگ مصنوعی

آموزش تولید سنگ مصنوعی

Artificial Stone   سنگ مصنوعی   سنگ مصنوعی


آموزش آموزش تولید سنگ مصنوعی آنتیک به طور کامل وبه صورت رایگان در این صفحه توضیح داده شده است. با مطالعه دقیق این آموزش که  به قیمت بالایی در بعضی سایت ها به فروش میرسد میتوانید انواع سنگ مصنوعی و موزاییک را تولید کنید 
در صورت داشتن سوال یا درخواست مشاوره اینجا کلیک کنید

برای تامین مواد اولیه و دستگاه ها و قالب های سنگ مصنوعی نیز با مهندس بیگی تماس بگیریدآموزش تولید سنگ آنتیک سمنت پلاست

برای تولید سنگ مصنوعی به مواد و وسائلی نیاز هست که در ابتدا به آن میپردازیم
 سیمان     شن و ماسه      فوق روان کننده بتن   رنگ      قالب سنگ مصنوعی      میز ویبره    میکسر      گرم خانه

آموزش تولید سنگ آنتیک سمنت پلاست ابتدا باید توضیح دهیم که روش اختلاط مواد اولیه برای تولید سنگ مصنوعی چگونه است، شن و ماسه را به صورت خشک و به نسبت سه به یک در میکسر ریخته و به مدت 2 دقیقه مخلوط میکنیم و سپس آب را کم کم به مخلوط اضافه میکنیم تا ملات گلوله گلوله شود و نم ملات به دست بماند ،اصطلاحا ملات دو نم شود.در این هنگام رزین را به مقدار یک درصد وزن سیمان (البته باز هم به پیشنهاد فروشنده رزین) به ملات اضافه میکنیم و مشاهده خواهید کرد که بعد از چند ثانیه ملات شل میشود.
به میکسر کردن مواد به مدت 4 الی 5 دقیقه ادامه میدهید تا ملات از دیواره میکسر جدا شود و سفیدی کف میکسر دیده شود.

آموزش تولید سنگ آنتیک سمنت پلاست حالا میخواهیم ملات بدست آمده را درون قالب ها بریزیم و برای اینکه ضخامت همه سنگ های تولید شده به یک اندازه باشد ملات را وزن میکنیم و درون همه قالب ها بصورت مساوی میریزیم

آموزش تولید سنگ آنتیک سمنت پلاست قالب های پر شده از ملات را روی میز ویبره میگذاریم و به مدت 30 الی 40 ثانیه ویبره میکنیم

آموزش تولید سنگ آنتیک سمنت پلاست قالب های ویبره شده را به گرم خانه میبریم و داخل قفسه ها گذاشته و روی آنها نایلون میکشیم و به مدت 24 ساعت به حال خود میگذاریم و اگر تولید ما از نوع موزاییک میباشد بین آنها سرامیک یا شیشه قرار میدهیم تا بخار ملات ها از آن خارج نشود.
  نکته مهم:دمای گرمخانه باید بین 25 تا 30 درجه باشد و اگر دما بیشتر باشد سنگ تولید شده پوک و شکننده میشود.

آموزش تولید سنگ آنتیک سمنت پلاست بعد از 24 ساعت که قالب ها درگرمخانه ماند ،قالب ها را از گرمخانه بیرون آورده و شروع به جدا کردن ملات از قالب میکنیم،در این مرحله سنگ مصنوعی ما آماده شده است.


نکته:گزارش شده که گاهی روی سطح سنگ مصنوعی لکه های سفید یا اصطلاحا کپک مشاهده می شود که علت آن مربوط به وجود آهک آزاد در سیمان و یا در خاک می باشد
که توصیه میشود برند سیمان یا شن و ماسه را عوض کنید و شن و ماسه باید حتما دوبار شور باشد و از آب شیرین استفاده کنید.و نهایتا اگر جواب نگرفتید حتما از مواد پوزولانی مثل میکروسیلیکا و یا ژل میکروسیلیس استفاده کنید ،البته از پوزولان های دیگر هم میشور استفاده کرد.

چند نکته مهم اشکالات سنگ مصنوعی:
چرا موزاییک پوسته پوسته می شود؟
چرا پشت موزاییک کف می کند؟
چرا ملات به کف قالب می چسبد؟
چرا قالب هنگام در اوردن از قالب میشکند؟
چرا قالب ها تاب برمیدارد؟
چرا ملات داخل مخلوط کن سفت میشود؟

جواب سوالات بالا را با خواندن مطالب پایین بدست اورید:

1-   دقت کنید که زمان ویبره  تولید سنگ مصنوعی حداکثر 30الی40ثانیه باشدکه اگربیشترشودآب وسیمان از ملات جدا شده وface کار (روی موزاییک) استحکام خودرا از دست میدهد وبعد از نصب وبعدازیک یاچندسال سطح موزاییک پوسته پوسته می شود.

 ضمن اینکه وقتی زمان ویبره زیاد می شود پشت ملات آب می اندازد وبعداز خشک شدن مثل پفک می ریزد که این باعث عدم چسبیدن به ملات زیرسازی هم می شود که بعداز چندوقت موزاییک درجای خود لق می شود.

2-      میزان مصرف آب در تولید سنگ مصنوعی  باید حداقل باشد که اگربیشتر شود بازهم به اشکال های ذکرشده دربند بالابرمی خورید.

3-    میزان مصرف فوق روان کننده سنگ مصنوعی هم باید به اندازه باشد نه کم ونه زیاد.

وسعی کنید فوق روان کننده سنگ مصنوعی رااز شرکتهای معتبر تهیه کنید ودستورمصرف راهم ازآنهادریافت کنید.

لازم به ذکر است که.....

فوق روان کننده سنگ مصنوعی  فقط باسیمان واکنش نشان می دهد نه با شن وماسه واگر زیاد مصرف کنید باعث می شود که پشت کارکف کند وبازهم اشکالات بند1 برایتان پیش می آید واگرهم کم مصرف کنید مجبور خواهید شد آب بیشتری به ملات بزنید که بازهم ملات شل تر می شود وبازهم مشکلات بند1 پیش می آید.

4-              باشروع فصل سرما به مشکلات فراوانی برخورد میکنید.

ازجمله چسبیدن ملات به قالب سنگ مصنوعی ویاشکستن محصول هنگام خروج ازقالب سنگ مصنوعی و....

که همگی مربوط به دمای هوا می باشد.بعضی ها گرمخانه دارند ودمای گرمخانه را تا °30

 حداکثر ودرجه رطوبت °70 نگه می دارند ومشکلی ندارند ویابعضی فکرمیکنندباافزایش فوق روان کننده می توانند مشکل راحل کنند.پیشنهاد من افزایش درصد سیمان است مثلاٌ اگرهمیشه 3به یک کارمیکنید درزمستان  2 به یک کارمی کنید تااستحکام ملات زیادشود ودراین صورت مشکل به راحتی حل می شود.

 

5-دقت کنید که شن وماسه  سنگ مصنوعی حتما باید دوبارشور وبدون خاک باشند.

6-              دشمن این کارخاک وآب زیاد می باشد.

7-              دربعضی مواقع گزارش شده که روی کارسفیدک یا کپک می زند که علت آن وجود آهک آزاد درسیمان است که برای رفع آن اول نوع یابرند سیمان راعوض کنیدودوم شن وماسه شماخاک دارد سوم اگر با موارد فوق حل نشد از مواد پوزولان مثل میکروسیلیکا یا دوده سیلیسی استفاده کنید.


نکته بسیار مهم:

خیلی از تولید کنندگان سنگ مصنوعی با مشکل تاب برداشتن قالب ها در ابعاد بزرگ مواجه می شوند که علت اصلی ان مربوط به انقباض ملات موزاییک  در اثر از دست دادن اب است.

در اینجا باید چند نکته مهم را برای به حداقل رساندن انقباض و رفع این مشکل را یادآور شد:

1-مصرف اب را به حداقل برسانید که این با استفاده از رزین مرغوب ممکن میشود.

2-استفاده از مواد افزودنی که انقباض را به حداقل میرساند.

3-استفاده از دانه بندی مناسب ملات موزییک (مثلا استفاده از شن شکسته یا نخودی).

4-بعد از تولید موزاییک و درآوردن از قالب حتما موزاییک ها را برای چند روز در نایلون نگهداری کنید و سر و ته نایلون را محکم ببندید.

چیدماان قالب ها بسیار مهم است که این امر کاملا تجربی است (قالب ها را به صورت عمودی یا افقی بچینیید).

چگونه سفتی ملات در انتهای کار داخل مخلوط کن را رفع کنیم؟:

در بعضی مواقع که در انتهای کار ملات داخل مخلوط کن سفت میشودبهتر است از روش زیر استفاده کنید :
برای اینکه ملات در انتهای کار سفت نشود باید ۱۵۰ گرم شکر را داخل یک لیتراب حل کرده و سپس یک لیوان از این محلول را در ابتدای کار در میکسر بریزید.


آموزش ساخت سنگ مصنوعی در منزل، ساخت سنگ مصنوعی در خانه، مواد اولیه سنگ مصنوعی، روش تولید سنگ آنتیک، مواد تشکیل دهنده سنگ مصنوعی، رنگ سنگ مصنوعی، نحوه ساخت قالب سنگ مصنوعی، ،مراحل تولید سنگ مصنوعیت ق    تولید سنگ مصنوعی:

 اولین مرحله برای تولید سنگ مصنوعی تهیه قالب و انتخاب طرح مورد نظر است. برای تولید سنگ مصنوعی ارزان قیمت و بدست اوردن سود فراوان مهم ترین عامل تهیه قالب با کیفیت است. تا از ضرر و زیان جلوگیری شود. گروه تولیدی اسپادانا استون با تولید قالب های با کیفیت -مصنوعی نما,قالب صراحی, قالب جدول,قالب نرده, انواع قالب های تراورتن در ابعاد گوناگون. ...تمامی نیاز تولیدکنندگان سنگ مصنوعی را براورده کرده است.

 سنگ مصنوعی:

سنگ مصنوعی (artificial ston)از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی با مواد افزودنی همچون سیمان و رزین به دست می اید. در واقع امروزه سنگ مصنوعی بیشتر مورد توجه و استفاده ساختمان سازان قرار گرفته است.زیرا سنگ مصنوعی هم مقرون به صرفه تر و هم سبکتر از و در نتیجه نصب ان اسان تراست و مهم تر از ان اینکه سنگ های طبیهی پس از نصب به مرون زمان هم به دلیل سنگینی و هم به خاطر عوامل جوی زیبایی و جذابیت خود را از دست داده و از بدنه ساختما ن جدا میشود.

اولین بار توسط فردریک رَنسام (Frederick Ransome)‏ (۱۸۱۸–۱۸۹۲)، مخترع و صنعتگر بریتانیایی، ساخته شد.و فناوری وصنعت سنگ مصنوعی از سال ۱۹۶۰ در ایتالیا پدید امد.

ویژگی سنگ مصنوعی:

1-تنوع در طرح و رنگ.

2-سبک تر و راحت بودن در نصب و همچنین کاهش احتمالات خطر.

3-قابلیت جذب اب در ان در حد صفر است.

4-استقامت بالا نصبت به سنگ های طبیعی.

5-چسبنگی بالا نسبت به سنگ های طبیعی.

 کاربرد سنگ مصنوعی:

سنگ های مصنوعی برای زیباسازی محیط به دلیل توع بالا استفاده میشود و کاربردهای بسیار از جمله نما سازی,کف سازی ,تابلوهای زینتی, جدول ,ابراه ,دورباغچه, صراحی ,میزو صندلی ,نیمکت ,روشورو ... دارد.

 

 


https://adinesazan.ir

شابلون بتن|قالب سنگ فرش بتنی|قالب استامپی بتن

قالب استامپی بتن

 فروش شابلون بتن جهت  ایجاد سنگ فرش های بتنی زیبا ،محوطه سازی وفضا سازی شهرداری ها وسنگفرش حیاط وکف ویلا  وباغ که کار ساخت پیاده رو و محوطه سازی را آسان و سریع تر کرده.شرکت اسپادانااستون  شابلون بتن طرح لانه زنبوری رابا کیفیتی مرغوب  ارائه داده است.

کف سازی پیاده رو و محوطه با شابلون های بتنی با کیفیت اسپادانا استون

روش استفاده ازاین شابلون ها به این صوراست که قالب ها راکنارهم چیده ملات را داخل آن میریزیم وتا2الی 3 ساعت ملات باید داخل قالب بماند وبعداز آن خارج میکنیم وتا 24 ساعت روی آن راه نمیرویم تا ملات کاملا سفت شود.

جهت سفارش شابلون های  قالب سنگ فرش بتنی تماس بگیرید

مدیر عامل مهندس بیگی: 09134101292

09131272169
09137965100

 
قالب سنگ مصنوعی


قالبهای تزریق جدید با فرمولاسیون اختصاصی اسپادانا تولید میشوند و دارای خصوصیات بارز زیر هستند:

۱: این قالب ها به هیچ عنوان نمی شکنند و دارای عمر طولانی هستند.
۲: ملات به این قالبها اصلا نمی چسبد  بنابراین اصلا نیاز به اسید شویی ندارید.
و پس از هر بار تولید و درآوردن قالب میتوانید بدون اسید شویی از رنگ متفاوتی  استفاده کنید.
۳:در این قالبها ملات از قالب به راحتی جدا میشود و در نتیجه لب پریدگی هم ندارید
برای مثال ۱۵۰ متر موزاییک را به راحتی ظرف مدت ۱.۵ الی ۲ ساعت  میتوانید از قالب در بیاورید.

 

سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، قالبهای سنگ مصنوعی: آموزش تولید سنگ مصنوعی سنگ مصنوعی ،سمنت پلاست، رزین سنگ مصنوعی فوق روان کننده بتون،دستگاه سنگ مصنوعی, اموزش و راه اندازی خط تولید, سمنت پلاست, سنگ مصنوعی, فروش دستگاه سنگ مصنوعی, فروش قالب سنگ مصنوعی, قالب سنگ مصنوعی
سنگ تراورتن ارزان سنگ نما